Dla pracodawców

Szanowni Państwo!

Co oferujemy Szanowni Pracodawcy, Nasza agencja w ramach prowadzonej działalności może dostarczyć Państwu  pracowników stałych oraz tymczasowych w zależności od zapotrzebowania. Praca tymczasowa często określana jest jako leasing pracowniczy i charakteryzuje się wygodną i elastyczną formą zatrudniania pracowników w okresie czasowego wzrostu pracy oraz zamówień w Państwa firmie. To my jako agencja pracy tymczasowej jesteśmy pracodawcą dla pracownika. W ramach  kontraktu zajmujemy się administracją kadrowo-płacową. Współpracując z nami, oszczędzasz czas i wydatki na projekt, a ryzyko doboru pracownika powierzasz specjalistom ! Czas – jego nie da się kupić, zastanów się ile czasu należy  poświęcić na rekrutację, selekcję i zatrudnienie  pracowników?  Wydatki – współpracując z nami obniżasz koszty związane z rekrutacją i późniejszą obsługą kadrowo-administracyjną. Wiedza i doświadczenie – właściwy wybór pracownika pozostaw nam. Nasza wiedza, doświadczony zespół specjalistów sprawi, że będziecie Państwo  w pełni usatysfakcjonowani z pracownika, którego zarekomendujemy. Dzięki posiadaniu biur w różnych lokalizacjach łatwo nam rekrutować kandydatów z całej Polski. Etapy naszych działań:

 • Określanie profilu Kandydata – wspólnie określamy niezbędne miękkie i twarde umiejętności kandydata
 • Selekcja odpowiedniego Kandydata – wstępny przegląd kandydatur  to nasze zadanie
 • Rozmowa telefoniczna – pierwszy etap, weryfikacja i ocena
 • Rekrutacja – na tym znamy się najlepiej
 • Testy, wywiady i rozmowy badające przydatność Kandydata – jeśli są potrzebne dodatkowe informacje, w miarę potrzeb stosujemy różnorodne techniki
 • Przygotowanie profilu kandydata – wybieramy najlepszych, omawiamy, rekomendujemy 
 • Logistyka personelu – jeśli jest potrzebna to prowadzimy również ten proces
 • Administracja kadrowo-płacowa – pracownicy tymczasowi to pracownicy Agencji, w pełni przez nas obsługiwani

W procesie rekrutacji używamy wielu, różnorodnych narzędzi, które są dopasowane do uzgodnionego i oczekiwanego profilu kandydata oraz funkcji, które ma pełnić w Państwa firmie. Nie ograniczamy się do standardowych rozmów kwalifikacyjnych. Dzięki współpracy z portalami branżowymi, własną bazą danych, potrafimy szybko i skutecznie dotrzeć do oczekiwanych kandydatów. Ponadto  naszym pracownikom tymczasowo wykonujących u Państwa określone zadania zapewniamy:

 • administrację biurową
 • obsługa kadrowo – płacową,
 • ekwiwalent urlopowy oraz inne ekwiwalenty, jeśli są wymagane
 • alokację i kwaterunek, jeśli jest wymagany
 • opiekuna dedykowanego do stałego kontaktu z pracownikiem, który wykonuje u Państwa uzgodnione zadania

Na nasze usługi udzielamy gwarancji, które uzależnione są od złożoności sprawy i jej wagi. Sprawy personelu, wzajemnych relacji pracowniczych, możliwości stosowania elastycznych form pracy są niejednokrotnie decydujące dla podjęcia kolejnego wyzwania biznesowego. Leasing pracowniczy pozwala uniknąć kosztów rekrutacji , zwolnień i napięć wewnątrz Państwa firmy.  Nie wahaj się pomożemy Twojej firmie odnieść sukces. Dla nas rynkiem pracy jest cała Europa. Wektory naszych działań skierowane są zarówno na zewnątrz Polski jak i do środka. Nasi polscy klienci coraz częściej pytają o fachowców z Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii. Ruch jest dwustronny. Dla polskich firm jest coraz bardziej oczywiste, że jeżeli chcą zaistnieć na rynku globalnym muszą mieć międzynarodową załogę. My w tym pomagamy, znajdujemy  najlepszych fachowców z wymaganym określonym językiem, znajomością lokalnego rynku i specyficznymi umiejętnościami.

Złóż zapytanie:

EcoJob

Kontakt