wstecz

Pomocnik Elektryka (Pracownik Tymczasowy)

Francja

 umowa o pracę
Liczba wakatów: 2
Dodano: 2018-10-09

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Nie posiadasz dużego doświadczenia?

Poszukujesz pracy od zaraz?

Jesteś otwarty na nowe doświadczenia?

Mamy dla Ciebie ofertę pracy we Francji na stanowisku :

POMOCNIK ELEKTRYKA

Stanowisko: POMOCNIK ELEKTRYKA

Miejsce pracy: Praca w centrum Bordeaux, Francja  - możliwość podjęcia pracy od zaraz

Główne zadania :

  • Praca z doświadczonym Elektrykiem w celu  realizacji wszystkich czynności instalacyjnych i montażowych, zgodnie z dokumentacją wykonawczą i obowiązującymi normami.

Oczekiwany profil :

  • chęć do pracy,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • mile widziane podstawowe doświadczenie w sektorze elektrycznym.

Pracując z nami gwarantujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • stawka: 10,20 euro brutto/h,
  • dodatek żywieniowy: 8,95 euro netto (za każdy, przepracowany dzień),
  • dodatkowo 10% wynagrodzenia - zaliczka za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • dodatkowo 10% wynagrodzenia - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • pokrywamy koszty przejazdu z miejsca zakwaterowania na budowę,
  • pokrywamy i organizujemy przejazd: Polska – Francja oraz Francja  - Polska po zakończeniu kontraktu,
  • przewidywany czas kontraktu : do kwietnia 2019 r, z możliwością przedłużenia.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".