wstecz

Monter instalacji tryskaczowej / PPOŻ (Pracownik Tymczasowy)

Francja

 umowa o pracę
Liczba wakatów: 2
Dodano: 2018-10-12

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

STANOWISKO :                       Monter instalacji tryskaczowej / PPOŻ

Rozpoczęcie pracy:                 OD ZARAZ

Miejsce pracy:                         FRANCJA  - region Bretanii

Główne zadania:

  • montaż instalacji tryskaczowej / PPOZ / sprinklery,
  • praca z rurami stalowymi od DN15 do DN250, wysokość: 2,5 m - do 16 m,
  • montaż  rur.

Oczekiwany profil:

  • doświadczenie na stanowisku monter instalacji PPOŻ,
  • uprawnienia na wózki podnośnikowe,
  • mile widziany własny samochód,
  • mile widziana znajomość języka francuskiego,
  • uprawnienia na wózki podnośnikowe- warunek konieczny.

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę na czas określony,
  • stawka godzinowa: 12 euro brutto za godzinę pracy,
  • dodatek żywieniowy w kwocie: 10 euro netto za każdy przepracowany dzień,
  • nadgodziny, naliczane w skali tygodnia, dodatkowo płatne:
  • od 36 godziny w tygodniu : +25% stawki godzinowej podstawowej,
  • - od 44 godziny w tygodniu: +50% stawki godzinowej podstawowej,
  • ekwiwalent urlopowy: 10 % wynagrodzenia(wypłacany do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • premia końca misji: 10 % wynagrodzenia(wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • pokrywamy koszty przejazdu z miejsca zakwaterowania na budowę – jeśli dotyczy
  • pokrywamy i organizujemy przejazd: Polska – Francja oraz Francja- Polska po zakończeniu kontraktu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".