wstecz

Płytkarz (Pracownik Tymczasowy)

Francja

 umowa o pracę
Liczba wakatów: 2
Dodano: 2018-10-18

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

STANOWISKO :                       PŁYTKARZ

 Rozpoczęcie pracy:                 OD ZARAZ ( na min. 3 miesiące)

 Miejsce pracy:

  • FRANCJA  - Praca w dep. 90 - Territoire de Belfort, płn-wsch. część Francji, ok. 60 km od Bazylei.

  • Praca w domach klientów indywidualnych.

 Główne zadania:

  • kładzenie płytek w domach indywidualnych klientów,
  • przygotowanie powierzchni,
  • kładzenie fajansu,
  • prace wykonywane przede wszystkim wewnątrz.

Oczekiwany profil:

  • udokumentowany staż pracy,
  • dokładność, samodzielność, precyzja w pracy - prace wykonywane w domach wymagających klientów indywidualnych,
  • niezbędna komunikatywna znajomość j. francuskiego,
  • doświadczenie w pracy we Francji

 Oferujemy:

  • polską umowę o pracę na czas określony,
  • stawka godzinowa: 10,67 euro brutto za godzinę pracy,
  • dodatek żywieniowy 12 euro brutto za każdy przepracowany dzień,
  • nadgodziny, naliczane w skali tygodnia, dodatkowo płatne:

od 36 godziny w tygodniu : +25% stawki godzinowej podstawowej,

- od 44 godziny w tygodniu: +50% stawki godzinowej podstawowej,

  • Klient deklaruje możliwość nadgodzin ,
  • ekwiwalent urlopowy: 10 % wynagrodzenia (wypłacany do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • premia końca misji: 10 % wynagrodzenia (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • pokrywamy koszty przejazdu z miejsca zakwaterowania na budowę – jeśli dotyczy
  • pokrywamy i organizujemy przejazd: Polska – Francja oraz Francja- Polskapo zakończeniu kontraktu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".