wstecz
sprawdź oferty
zobacz od razu wybrane oferty
Pełna lista ofert

Jak wyjechać

Jako główny powód wyjazdu do pracy za granicę, Polacy najczęściej wymieniają wysokość wynagrodzenia. Mając na względzie oczekiwania naszych Kandydatów, staramy się zapewnić najwyższe możliwe stawki, by móc zagwarantować najwyższy poziom wynagrodzenia za pracę oraz wysoki standard współpracy. Dbamy, by Pracownik otrzymał wynagrodzenie w terminie, a składki zostały odprowadzone.

Setki zagranicznych kontraktów, które mieliśmy szansę koordynować, dają nam możliwość nazywania się stabilną firmą, której możesz zaufać. O naszych Pracowników dbamy przed rozpoczęciem współpracy, już od momentu dopełniania formalności i organizowania kwestii związanych z zakwaterowaniem i przejazdem. Przez cały pobyt Pracownika za granicą zapewniamy stały kontakt z koordynatorami. Możesz liczyć na nasze wsparcie.

Warunki wyjazdu z EcoJob

Doświadczenie zawodowe
Podleganie ubezpieczeniom ZUS
Badania lekarskie

Proces rekrutacji

Wysoko cenimy sobie zaangażowanie i doświadczenie naszych Pracowników, dlatego każdy proces rekrutacji staramy się przeprowadzać kompleksowo, by zapewnić Pracownikom zatrudnienie nie tylko w jednym projekcie, ale by mieć możliwość zaoferowania stabilnego zatrudnienia przy podobnych projektach w przyszłości.

Proces rekrutacji do pracy za granicą składa się z kilku kroków. W każdym z nich nasi Kandydaci mogą liczyć na wsparcie dedykowanych opiekunów.

Znasz dobrego pracownika? Poleć go nam i zgarnij 500zł brutto. Wierzymy, że Twoi znajomi to potencjalni pracownicy. Ufamy Twoim wyborom.

Oferujemy

organizacja przejazdu Polska – Francja oraz Francja – Polska po zakończeniu kontraktu
pokrycie kosztów przejazdu z miejsca zakwaterowania na budowę
bezpłatne zakwaterowanie
polską umowę o pracę tymczasową na czas określony