wstecz

Stolarz budowlany - monter okien i drzwi

Francja

umowa o pracę
Liczba wakatów: 2
Dodano: 12-10-2022

Stolarz budowlany

Lokalizacja: Praca w Meribel , ok 90 km od Annecy [Ansi], 120 km od Grenoble

Zakres obowiązków:

  • stolarka głównie zewnętrzna,
  • montaż okien i drzwi drewnianych,
  • montaż balustrad drewnianych,
  • montaż przeszkleń.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 15,13 euro brutto całkowite,
  • 10,20 € netto / od minimum 7 godzin pracy dziennie
  • nadgodziny dodatkowo płatne od 36h + 25%, od 44h +50%,
  • zwrot za dojazd do Francji (tzw. Kilometrówka + opłata za autostrady) lub zakup biletu na autokar
  • bezpłatne zakwaterowanie przy miejscu pracy
  • polską umowę o pracę na czas określony
  • składki zdrowotne odprowadzone w Polsce  od średniej krajowej, natomiast podatek we Francji
  • opieka polskiego koordynatora.
  • wypłata 10tego każdego kolejnego miesiąca wypłacana w euro
  • zwrot za badania lekarskie

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku stolarz – monter
  • dobra kondycja fizyczna,
  • auto własne na dojazdy: kwaterunek  - budowa – kwaterunek.