wstecz

Cieśla dachowy (Pracownik Tymczasowy)

Francja

 umowa o pracę
Liczba wakatów: 2
Dodano: 2019-01-11

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Miejsce pracy                           Francja

Wakaty- 2

 Główne zadania :

  • produkcja konstrukcjiszkieletowej w atelier,
  • konstrukcja szkieletowa drewniana,
  • realizowanie konstrukcji schodów,
  • stawianie ścian z konstrukcji drewnianej,
  • praca z rysunkiem technicznym
  • przygotowanie elementów do montażu w zakładzie produkcyjnym ( 400 m2),
  • montaż elementów u Klienta.

Oczekiwany profil :

  • doświadczenie w pracy na stanowisku: cieśla dachowy - stolarz min. 5 lat,
  • umiejętność czytania rysunku,
  • mile widziana znajomość języka francuskiego.

Pracując z nami gwarantujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • stawkę godzinową: 11,50 euro brutto,
  • dodatek żywieniowy: 9.10 euro za każdy przepracowany dzień,
    10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • zwracamy koszty przejazdy Polska - Francja - Polska 0,50 gr/1km, na terenie Francji 0,32 euro/ 1km,
  • pokrywamy koszty za bramki wg przedstawionych rachunków – paragonów,
  • dopłata za zabranie pasażera 125 zł w jedną stronę- dotyczy przejazdy Polska- Francja-Polska.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".