wstecz

Spawacz MAG (Pracownik Tymczasowy)

Francja

 umowa o pracę
Liczba wakatów: 3
Dodano: 2019-02-14

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

STANOWISKO :                        Spawacz MAG

Rozpoczęcie pracy:                 OD ZARAZ

Miejsce pracy:                         35310 Breal sous Montfort

Główne zadania:

  • spawanie metodą MAG blach ocynkowanych wykorzystywanych do produkcji naczep, kabin samochodowych

Oczekiwany profil:

  • umiejętność spawania metodą MAG blachy ocynkoanej
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rusunku technicznego
  • podstawowe prace monterskie oraz ślusarskie

 Oferujemy:

  • proponowana stawka godzinowa:  15,73 euro brutto/ h,
  • firma oferuje ticket do kantyny w kwocie 7,50 eur,
  • dodatek za pranie odzieży 15,24 eur/ miesiąc
  • dodatek za brak absencji naliczany po przepracowanych 6 miesiącach  : 42 eur/miesiąc - jeśli kandydat nie opuszczał pracy,
  • nadgodziny: naliczane w skali tygodnia, dodatkowo płatne:
  • od 36 godziny w tygodniu : +25% stawki godzinowej podstawowej,
  • - od 44 godziny w tygodniu: +50% stawki godzinowej podstawowej,
  • Klient deklaruje możliwość około 38 godzin pracy w tygodniu
  • Średnie wynagrodzenie -11 000 - 11 500 tys złotych netto
    • Bezpłatne zakwaterowanie,
    • Dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta,
    • Pokrywamy koszty przejazdu:Francja – Polska – Francja,
    • Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy,
    • Zapewniamy odzież roboczą,
    • Pokrywamy koszty badań lekarskich.

    PREMIA : 500 ZŁ BRUTTO – ZA POLECENIE KANDYDATA

    Zapewniamy:

    • Zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską  umowę o pracę na warunkach polskich,
    • Możliwość długoterminowej współpracy,
    • Wsparcie na każdym etapie współpracy,
    • Opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".