wstecz

Spawacz MIG (Pracownik Tymczasowy)

Francja

 umowa o pracę
Liczba wakatów: 3
Dodano: 2019-02-21

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Główne zadania :

  • Spawanie MIG

  • Proste prace spawalnicze

Oczekiwany profil :

  • Doświadczenie 3 – 4 lata
  • Mile widziana znajomosć j. francuskiego lub angielskiego - praca w ekipie z Francuzami
  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Prawo jazdy kat B. oraz własny samochód

Pracując z nami gwarantujemy:

  • polską umowę o pracę na czas określony,
  • proponowana stawka godzinowa:  12,50 euro brutto/ h,
  • +10% dodatek miesięczny (ekwiwalent urlopowy),
  • +10% premia końca misji,
  • nadgodziny: naliczane w skali tygodnia, dodatkowo płatne:
  • od 36 godziny w tygodniu : +25% stawki godzinowej podstawowej,
  • - od 44 godziny w tygodniu: +50% stawki godzinowej podstawowej,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • zwracamy koszty przejazdy Polska - Francja - Polska 0,50 gr/1km, na terenie Francji 0,32 euro/ 1km,
  • pokrywamy koszty za bramki wg przedstawionych rachunków – paragonów,
  • dopłata za zabranie pasażera 125 zł w jedną stronę- dotyczy przejazdy Polska- Francja-Polska.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".