wstecz

Cieśla dachowy (Pracownik Tymczasowy) / FRANCJA

okolice Lyon

 umowa o pracę
Liczba wakatów: 2
Dodano: 2019-05-15

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stanowisko: Cieśla dachowy

Lokalizacja: Francja (region Rodan-Alpy)

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Główne zadania:

  • przygotowanie i składanie konstrukcji szkieletowej z drewna
  • pokrycie dachówką lub blachą stalową
  • izolacja poddasza
  • montaż paneli fotowoltaicznych

Oczekiwany profil:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku: cieśla dachowy - stolarz, min. 2 lata
  • podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • prawo jazdy
  • mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego

Pracując z nami gwarantujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • stawkę godzinową:  12 € brutto za godzinę pracy,
  • dodatek żywieniowy 9,20 euro netto za przepracowany dzień
  • + 10% stawki godzinowej - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • + 10 % stawki godzinowej – ekwiwalent urlopowy ( wypłacany raz w m-cu z wynagrodzeniem),
  • - od 36 godziny w tygodniu: + 25 % stawki podstawowej,
  • - od 44 godziny w tygodniu: + 50 % stawki podstawowej,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • zwrot kosztów za dojazdy (wypłacana kilometrówka + koszty za bramki wg przedstawionych rachunków – paragonów)
    dopłatę za zabranie pasażera 125 zł w jedną stronę - dotyczy przejazdu Polska- Francja-Polska,
  • odzież roboczą
  • opiekę polskojęzyczną przez cały czas trwania kontraktu