wstecz

Spawacz MIG/MAG/ TIG (Pracownik Tymczasowy)

Francja

 umowa o pracę
Liczba wakatów: 1
Dodano: 2019-05-17

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Poszukujemy kandydata na stanowisko:    Monter Spawacz MIG/MAG- dodatkowo TIG

Miejsce pracy:                       La Madelaine, 47 - 210 Bournel

( DEPARTAMENT: Lot i Garonna – Region: Nowa Akwitania)

Czas misji:                                                      OD ZARAZ

 Główne zadania :

  • łączenie / spawanie elementów wg rysunku
  • spawanie głównie metodą MIG + MAG i dodatkowo rzadziej TIG / doświadczenie w spawaniu dwiema metodami - wymagane
  • szlifowanie elementów
  • obróbka elementów
  • spawanie palnikiem
  • montaż elementów wg. rysunku.
  • dbanie o swoje stanowisko pracy
  • sprzątnięcie swojego stanowiska pracy na zakończenie

Oczekiwany profil:

  • doświadczenie w spawaniu
  • praca z rysunkiem
  • mile widziane doświadczenie w pracy we Francji
  • komunikatywna znajomość jęz. francuskiego - lub angielskiego mile widziana

Pracując z nami gwarantujemy:

  • Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • Stawkę godzinową: 13 € brutto/h,
  • + 10% wynagrodzenia brutto - ekwiwalent urlopowy (wypłacany do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • + 10% wynagrodzenia brutto - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • Dodatkowo płatne nadgodziny: +25% od 36h tygodniowo, +50% od 44h
  • tygodniowo,
  • średnie wynagrodzenie 10 000 tys zł netto
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Bezpłatny przejazd do Francji na kontrakt oraz powrót z kontraktu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".