wstecz

Monter G/K (Pracownik Tymczasowy)

Francja

 umowa o pracę
Liczba wakatów: 2
Dodano: 2019-05-21

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Poszukujemy kandydata na stanowisko:    Monter G/K

Miejsce pracy:                         okolice Castelnaudary - 50 km od Toulouse

Czas misji:                                                      OD ZARAZ

Główne zadania :

  •  montaż płyt g/k
  • montaż konstrukcji szkieletowej metalowej
  • montaż sufitów podwieszanych
  •  praca z rysunkiem technicznym

Oczekiwany profil:

  • doświadczenie przy montaży płyt kartonowo  - gipsowych ,
  • mile widziane doświadczenie w pracy we Francji,
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. francuskiego,
  • mile widziane  własne auto.

 Pracując z nami gwarantujemy:

  • Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • Stawkę godzinową: 11,64 € brutto/h,
  • Dodatek żywieniowy 9,90 € netto/ dzień, wypłacone przy przepracowaniu min.7 h dziennie,
  • Klient deklaruję około 39h pracy w tygodniu,
  • + 10% wynagrodzenia brutto - ekwiwalent urlopowy (wypłacany do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • + 10% wynagrodzenia brutto - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • Dodatkowo płatne nadgodziny: +25% od 36h tygodniowo, +50% od 44h tygodniowo,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Bezpłatny przejazd do Francji na kontrakt oraz powrót z kontraktu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".