wstecz

Hydraulik monter instalacji grzewczej (Pracownik Tymczasowy)

Francja

 umowa o pracę
Liczba wakatów: 3
Dodano: 2019-06-14

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stanowisko :               HYDRAULIK – MONTER INSTALACJI GRZEWCZEJ

Miejsce pracy:             departament  04 - Alpy Górnej Prowansji - południe Francji

Wakaty:                       2

Rozpoczęcie pracy:     od zaraz

Główne zadania :

  • montaż instalacji sanitarnej i grzewczej,
  • montaż, instalacja i naprawa instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej a także centralnego ogrzewania
  • przegląd sieci rur doprowadzających do budynków mieszkalnych plus zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki.

Oczekiwany profil :

  • doświadczenie na stanowisku hydraulik - monter instalacji grzewczej .

OFERUJEMY:

  • stawkę godzinową: 13,92 € brutto za godzinę pracy
  • dodatek żywieniowy w zależności od miejsca pracy, czy praca w terenie,
  • Możliwość nadgodzin:

- od 36 godziny w tygodniu: + 25 % stawki podstawowej,

- od 44 godziny w tygodniu: + 50 % stawki podstawowej,

  • Średnie wynagrodzenie 9000 tys zł netto
    • Bezpłatne zakwaterowanie,
    • Dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta,
    • Pokrywamy koszty przejazdu: Francja – Polska – Francja,
    • Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy,
    • Zapewniamy odzież roboczą,
    • Pokrywamy koszty badań lekarskich.

      PREMIA : 500 ZŁ BRUTTO – ZA POLECENIE KANDYDATA.

      Zapewniamy:

      • Zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem.
      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską  umowę o pracę na warunkach polskich,
      • Możliwość długoterminowej współpracy,
      • Wsparcie na każdym etapie współpracy,
      • Opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".