wstecz

Szlifierz odlewów żeliwnych

Francja

umowa o pracę
Liczba wakatów:
Dodano: 04-10-2022

Zakres obowiązków:

szlifowanie odlewów żeliwnych - dużych elementów,

wykańczanie odlewów, obcinanie zalewek ( oddzielanie układu wlewowego, wykończenia, szlifowanie),

obrabiane części mają miedzy 100 kg a 7 ton- firma zapewnia na miejscu szkolenie z suwnicy,

obróbka plastyczna: okrawanie, skrobanie.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 17,54 euro brutto,
  • nadgodziny dodatkowo płatne od 36h + 25%, od 44h +50%,
  • zwrot za dojazd do Francji (tzw. Kilometrówka + opłata za autostrady) lub zakup biletu na autokar
  • bezpłatne zakwaterowanie przy miejscu pracy
  • polską umowę o pracę na czas określony
  • składki zdrowotne odprowadzone w Polsce  od średniej krajowej, natomiast podatek we Francji
  • opieka polskiego koordynatora.
  • wypłata 10tego każdego kolejnego miesiąca wypłacana w euro
  • zwrot za badania lekarskie

Wymagania:

m.in 5 lat doświadczenia na stanowisku szlifierza odlewów żeliwnych.