wstecz

Mechanik samochodowy

Francja

umowa o pracę
Liczba wakatów: 3
Dodano: 24-06-2022

Poszukujemy osób od zaraz na stanowisko :

Lokalizacja: południe Francji

Praca w firmie,  która specjalizuje się w naprawie, sprzedaży i wynajmie samochodów przemysłowych- przede wszystkim takich marek jak :

  • IVECO,( ciężąrówki, samochody przemysłwoe, autobusy, tiry, busy)
  • PIAGGIO( Porter, Quargo, Ape Triporter) ,
  • FIAT (Ducat, Scudo, Dublo, Fiorino, Starda)

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka pojazdów,
  • Montaż i demontaż części samochodowych,
  • Kontrola stanu części mechanicznych,
  • Naprawa silników i innych części, jak skrzynia biegów,
  • Montaż akcesoria samochodowych,
  • Periodyczna kontrola stanu technicznego pojazdów przemysłowych (ciężarówki, tiry, busy itp.) oraz samochodów osobowych,
  • Konserwacja pojazdów,
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy i jego właściwy stan,
  • Przekazywanie szefowi warsztatu sprawozdań z wykonanej pracy i jej etapów,
  • Praca z narzędziami do pomiaru i kontroli,
  • Praca z narzędziami ręcznymi typu: wkrętak, klucze,
  • Praca z programami elektrycznymi typu EASY i TEXA

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 18,15 euro brutto całkowite.
  • Nadgodziny dodatkowo płatne od 36h + 25%, od 44h +50%,
  • Zwrot za ubranie robocze (odzież letnia 180zł, odzież zimowa 220zł)

Zwrot za dojazd do Francji (tzw. Kilometrówka + opłata za autostrady) lub zakup biletu na autokar

  • Bezpłatne zakwaterowanie przy miejscu pracy
  • Polską umowę o pracę na czas określony
  • Składki zdrowotne odprowadzone w Polsce  od średniej krajowej, natomiast podatek we Francji
  • Opieka polskiego koordynatora.
  • Wypłata 10tego każdego kolejnego miesiąca wypłacana w euro
  • Zwrot za badania lekarskie

Wymagania:

  • M. in. 5 lat doświadczenia na stanowisko mechanika samochodowego- najlepiej dośw. w  naprawie samochodów przemysłowych,
  • Odpowiedzialność, umiejętnośc pracy w ekipie,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność adaptacji ,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziany własny samochód,