wstecz

Cieśla szalunkowy- operator dźwigu

Francja

umowa o pracę
Liczba wakatów:
Dodano: 24-08-2020

Cieśla szalunkowy - operator dźwigu

Miejsce pracy departament: Haute - Rhin w Alzacji, blisko granicy niemieckiej

Zakres obowiązków:

  • Budowa domów jednorodzinnych i bloków mieszkalnych

  • Montaż i demontaż szalunków- przede wszystkim PERI
  • Wylewanie betonu,
  • Montowanie i szalowanie schodów,
  • Wyrównywanie fundamentów,
  • Stawianie betonowych płyt,
  • Montaż schodów,
  • Praca na podstawie rysunku technicznego- od początkowego etapu: montaż podparć, deskowań, zbrojeń, gabarytów,
  • Sprzątanie miejsca pracy

!!!Dźwig: Liebherr 56K,65K,71K,81K - wymagane uprawnienia GMR.

PRACA Z NARZĘDZIAMI:

  • piła mechaniczna,
  • szlifierka,
  • pion sznurkowy,
  • młot mechaniczny,
  • obcęgi

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe  od 14euro brutto + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową- pełna stawka z dodatkami- 16,94 euro brutto,
  • panier 9,20 euro netto przy przepracowaniu min 6h
  • możliwość nadgodzin:
  • - od 36 godziny w tygodniu :  + 25 %
  • - od 44 godziny w tygodniu:   + 50 %
  • zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,
  • wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,
  • opiekę polskiego koordynatora  podczas trwania całego kontraktu,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • pokrywamy koszty badań lekarskich,
  • dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta – jeśli dotyczy,
  • pokrywamy koszty przejazdu: Polska – Francja,
  • Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy

ZAPEWNIAMY:

  • zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem.
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu.

Oczekujemy:

  • Dobra kondycja fizyczna
  •  Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego