wstecz

Pracownik wykończeniowy - monter płyt g/k

Francja

umowa o pracę
Liczba wakatów: 3
Dodano: 21-06-2022

Lokalizacja: Auxey Duresses

Praca u naszego Klienta, fantastyczna atmosfera w pracy, możliwość dłuższej współpracy.

Zakres obowiązków:

  • renowacja starych budynków u klientów indywidualnych,
  • montaż płyt g/k, sufitów podwieszanych, prace malarskie, prace wymagające precyzji ( zabytkowe domy),
  • zastosowanie systemu Armstrong,
  • izolacja - wełna mineralna,
  • drobne prace: wykończeniowe, malarskie, pvc, płytki.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 15,13 euro brutto całkowite.
  • dieta 9,40 euro netto/dzień,
  • przy 180h wynagrodzenie 2500 euro netto,
  • bezpłatne zakwaterowanie przy miejscu pracy
  • polską umowę o pracę na czas określony
  • składki zdrowotne odprowadzone w Polsce  od średniej krajowej, natomiast podatek we Francji
  • opieka polskiego koordynatora.
  • wypłata 10tego każdego kolejnego miesiąca wypłacana w euro
  • zwrot za badania lekarskie

Wymagania:

  • udokumentowany staż pracy min. 5 lat,
  • precyzyjność i dokładność w pracach wykończeniowych,
  • mile widziane doświadczenie przy renowacjach.