wstecz

Spawacz MIG-MAG

Polska

umowa o pracę
Liczba wakatów: 2
Dodano: 22-10-2019

Stanowisko:  Spawacz MIG-MAG

Miejsce pracy: Francja, Grenade dep.40 Landy (ok 30km od Tuluzy)

Zakres obowiązków:
Spawanie mig-mag części maszyn rolniczych (typu: opryskiwacz do nawozu, opielacz, opryskiwacz do rozpylania nawozów płynnych punktowo lub rzędowo)

strona klienta: www.frema.fr

Zakres prac/obowiązków:

Spawanie mig-mag części maszyn rolniczych (typu: opryskiwacz do nawozu, opielacz, opryskiwacz do rozpylania nawozów płynnych punktowo lub rzędowo) strona klienta: www.frema.fr

Wymagania:
-doświadczenie w spawaniu metodą mig-mag,

-dobra znajomość rysunku technicznego.

Wymagane umiejętności:

-doświadczenie w spawaniu metodą mig-mag, -dobra znajomość rysunku technicznego.

 Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,

- wynagrodzenie godzinowe 13 euro brutto + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową- pełna stawka z dodatkami- 15,73 euro brutto,

- wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,

- opiekę polskiego koordynatora  podczas trwania całego kontraktu,

- zwrot kosztów dojazdów do miejsca pracy,

- zdalne załatwienia wszystkich formalności,

- bezpłatne zakwaterowanie,

- pokrywamy koszty badań lekarskich,

- premia 500 zł brutto za polecenie pracownika