wstecz

Spawacz - wiele lokalizacji

Francja

umowa o pracę
Liczba wakatów:
Dodano: 16-11-2022

Firma Ecojob poszukuje spawaczy do Francji!

Lokalizacja: 69583 NEUVILLE-sur-Saone, FRANCE, Departament 69 - Rodan, 16 km od Lyon.

Lokalizacje:

Departament 85 – Wandea: zachodnia część Francji, okolice Nantes / La Rochelle;

Departament 64 – Pireneje Atlantyckie: południowo – zachodnia część Francji, blisko granicy z Hiszpanią;

Departament 87 – Haute Vienne: południowo – zachodnia część Francji,

Department 67 – Dolny Ren, północno – wschodnia część Francji, blisko granicy niemieckiej.

Zakres obowiązków:

  • spawanie + montaż elementów ze stali.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 17,54 euro brutto całkowite ( podstawa + dodatki),
  • nadgodziny dodatkowo płatne od 36h + 25%, od 44h +50%,
  • zwrot za dojazd do Francji (tzw. Kilometrówka + opłata za autostrady) lub zakup biletu na autokar,
  • bezpłatne zakwaterowanie przy miejscu pracy,
  • polską umowę o pracę na czas określony,
  • składki zdrowotne odprowadzone w Polsce  od średniej krajowej, natomiast podatek we Francji,
  • opieka polskiego koordynatora,
  • wypłata 10tego każdego kolejnego miesiąca wypłacana w euro,
  • zwrot za badania lekarskie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz,
  •  mile widziane własne auto na dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania (pokrywamy koszty dojazdów),
  • mile widziane doświadczenie w pracy we Francji.