wstecz

Operator tokarki / frezarki numerycznej

Francja

umowa o pracę
Liczba wakatów:
Dodano: 21-06-2022

Lokalizacja: okolice Lyon

Nasz Klient, od 50 lat odgrywa ważną rolę na rynku precyzyjnej obróbki skrawaniem i produkcji elementów mechanicznych. Posiada certyfikację ISO 9001. Od części prototypowych po masową produkcję, może zaspokoić  potrzeby swoich Klientów.

Baza produkcyjna Saint Laurent du Pape (Ardèche - pomiędzy Awionion a Lyon) w rejonie AUVERGNE RHONE ALPES zatrudnia 35 pracowników pracujących na 2 lub 3 zmianby co zapewnia dużą elastyczność produkcji.

Firma wykorzystuje doświadczenie w dziedzinie jądrowej, lotniczej, lotniczej i innych zaawansowanych technologicznie dziedzinach, a także w artykułach papierniczych, drukarskich, tekstylnych, spożywczych i wszystkich urządzeniach przemysłowych.

Zakres obowiązków:

  • obróbka CNC wykonywana jest przez 12 maszyn CNC;
  • elementy o różnych rozmiarach, wymiarach lub odcieniu materiału;
  • praca w systemie 2 lub 3 zmianowym oferuje elastyczność w naszym warsztacie;
  • praca z tokarką numeryczną: 2-OSIOWA I 4-OSIOWA CYFROWA  STRASBURG

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 18,15 euro brutto całkowite.
  • prime de panier za przepracowany dzień: 3,05 euro netto,
  • premia za pracę zmianową za przepracowany dzień: 3,05 euro brutto
  • nadgodziny dodatkowo płatne od 36h + 25%, od 44h +50%,
  • zwrot za dojazd do Francji (tzw. Kilometrówka + opłata za autostrady) lub zakup biletu na autokar
  • bezpłatne zakwaterowanie przy miejscu pracy
  • polską umowę o pracę na czas określony
  • składki zdrowotne odprowadzone w Polsce  od średniej krajowej, natomiast podatek we Francji
  • opieka polskiego koordynatora.
  • wypłata 10tego każdego kolejnego miesiąca wypłacana w euro
  • zwrot za badania lekarskie

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku operator tokarki numerycznej CNC