wstecz

Pracujemy na Twój sukces

Dobór odpowiednich pracowników jest kluczem do sukcesu każdej organizacji, jednak angażuje wiele zasobów. Jeśli chcesz znaleźć odpowiedź na swoje potrzeby, a swój czas zainwestować wyłącznie w realizację strategicznych celów – zaufaj profesjonalistom.

Zajmiemy się dla Ciebie

Pełnym procesem rekrutacji
Obsługą administracyjno – kadrową
Relacją i opieką nad pracownikiem

Dla pracodawcy

Dla polskiego pracodawcy realizujemy projekty leasingu pracowników, zarówno z Polski, jak i z zagranicy, do pracy tymczasowej oraz stałej, w zależności od zapotrzebowania. Wiele polskich firm, na wzór zachodnich pracodawców, docenia walory leasingu pracowniczego, w szczególności jego wygodną i elastyczną formę zatrudniania pracowników jedynie na czas wzrostu pracy czy zamówień w firmie. To my, jako agencja pracy tymczasowej, jesteśmy pracodawcą dla pracownika. Określimy profil pożądanego na danym stanowisku kandydata, poprowadzimy proces rekrutacji. W ramach kontraktu zajmiemy się także administracją kadrowo-płacową.

Gwarantujemy

W przypadku zatrudnienia pracowników z Ukrainy, zajmujemy się rekrutacją, rejestracją oświadczeń, logistyką oraz zakwaterowaniem. Nasz opiekun mówiący w języku ukraińskim jest wsparciem zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy. W trakcie realizacji projektu pomagamy pracownikom w uzyskaniu kart pobytu, co wydłuża możliwość zatrudnienia pracownika.

Na nas spoczywa odpowiedzialność za koordynację całego okresu współpracy z ukraińskim pracownikiem, od momentu rekrutacji po zakończenie kontraktu.

Masz pytania? Napisz do nas

Klient zagraniczny

Każdego dnia realizujemy projekty rekrutacyjne oraz leasingu pracowniczego także dla zagranicznego klienta. Polscy pracownicy stanowią wysoce cenioną grupę fachowców, z doświadczeniem i umiejętnościami poszukiwanymi w krajach zachodniej Europy. Nasze działania skupiają się obecnie w największej mierze wokół francuskiego rynku pracy, jednak nie obce są nam rekrutacje do Finlandii, Belgii, Niemiec.

Zgodnie z zapotrzebowaniem rekrutujemy określonych fachowców, ze znajomością określonego języka obcego, udokumentowanym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. Projekty rekrutacyjne prowadzimy dla firm z branży budowlanej, produkcyjnej, turystycznej i hotelarskiej, a także w rolnictwie i hodowli. Pozytywnie opiniują nas zarówno duże francuskie przedsiębiorstwa, jak również mniejsze firmy prywatne.