Pracujemy na Twój sukces

Agencja pracy Ecojob to kapitał polski na rynku międzynarodowym.
Bezpłatna konsultacja
Szybkość działania to nasza specjalność. Pomożemy Ci znaleźć pracowników, którzy doskonale uzupełnią lukę w Twoim zespole. Jesteśmy agencją pracy tymczasowej, rekrutujemy pracowników z Polski, Europy Wschodniej, Azji, Indii oraz Ameryki Środkowej i Południowej.

Zyskujesz wsparcie

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, które pozwolą nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Stawiamy na relacje – od samego początku naszej współpracy poznasz swojego indywidualnego opiekuna, który przeprowadzi Cię przez niezbędne procesy i odpowie na każde Twoje pytanie. Dla nas najważniejszy jest zarówno klient, jak i pracownik. Dokładamy wszelkich starań, aby obie strony były zadowolone ze współpracy.

Zatrudniasz legalnie

Dbamy o bezpieczeństwo prawne naszych klientów oraz pracowników. Działamy wyłącznie w oparciu o umowy zgodne z polskim prawem, przeprowadzamy kandydatów przez wymagane procesy legalizacji oraz zatrudniamy ich na podstawie oświadczeń, zezwolenia typu A oraz karty pobytu. Rekrutujemy kandydatów gotowych do pracy z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Kazachstanu, Uzbekistanu, Tadżykistanu oraz Nepalu. Z nami nie musisz się martwić o legalność pobytu pracowników.

Oszczędzasz czas

Wszelkie czasochłonne czynności związane z rekrutacją, zatrudnieniem i obsługą administracyjno-kadrową oddajesz w ręce profesjonalistów. Twoja firma może skupić się na realizacji kluczowych zadań i celów biznesowych.

Oszczędzasz pieniądze

Współpraca z nami to również optymalizacja kosztów. Przekazując nam procesy rekrutacyjne, administracyjne, korzystając z naszego know–how obniżasz koszty i oszczędzasz środki finansowe. Leasing pracowniczy i outsourcing stwarzają dodatkowe możliwości rozwoju Twojej firmy.

Umów się na bezpłatną konsultację

Jak możemy Ci pomóc

diversity_3

Leasing pracowniczy i outsourcing
Agencja staje się pracodawcą dla pracownika, który trafia na wskazane stanowisko oraz określony czas. Jesteśmy odpowiedzialni za profesjonalną rekrutację, legalizację pobytu i zatrudnienia oraz prowadzenie spraw kadrowo-płacowych. Zapewniamy obecność koordynatora projektu, który na bieżąco opiekuje się sprawami pracowników komunikując się z nimi w ich ojczystym języku. Dodatkowo wspieramy pracownika w znalezieniu zakwaterowania oraz bezpiecznym przyjeździe do Polski.

travel_explore

Rekrutacja

To stałe wsparcie w szybkim i skutecznym dotarciu do kandydatów. Wykwalifikowani pracownicy stanowią najważniejszy czynnik decydujący o sukcesie firmy. Rozumiemy to doskonale, dlatego też starannie weryfikujemy doświadczenie, charakter czy umiejętności interpersonalne kandydata, by nie tylko spełniał wymagania danego stanowiska, ale także wpisywał się w wartości i kulturę danej organizacji.

support_agent

Doradztwo

Jesteśmy tu dla Ciebie. Na każdym etapie naszej współpracy możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie zagadnień HR i rynku pracy, optymalnych form zatrudnienia dla Twojej firmy, logistyki przyjazdów osób z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Kazachstanu, Uzbekistanu, Tadżykistanu, Nepalu oraz wsparcia w zakwaterowaniu pracowników. Skonsultujemy, doradzimy, podpowiemy.

Butikowa agencja pracy

Zobacz, w jak wielu etapach Cię wspieramy:
 • Tworzenie i publikacja ofert pracy
 • Dotarcie do odpowiednich kandydatów
 • Selekcja i zatrudnienie
 • Przeprowadzenie spotkań i rozmów rekrutacyjnych
 • Analiza dokumentów pobytowych kandydatów
 • Proces legalizacji pobytu i pracy kandydatów
 • Analiza rynku nieruchomości w danej lokalizacji
 • Administracja
 • Wyszukiwanie mieszkań pracowniczych
 • Umówienie kandydatów na badana lekarskie
 • Szkolenia wstępne i stanowiskowe z BHP
 • Prowadzenie dokumentacji kadrowej
 • Bieżący kontakt i opieka nad pracownikami
 • Rozliczenia kadrowo-płacowe projektu
 • Raporty na życzenie Klienta
ok. 74000 h
wypracowanych w miesiącu przez pracowników tymczasowych w Polsce
0 firm
wśród naszych Klientów
0 osób
na miesiąc jako pracowników tymczasowych w Polsce

Co myślą o nas Klienci?

Skontaktuj się z nami!

Wybierz preferowany sposób kontaktu.
Adres e-mail: