O nas

W Ecojob łączymy profesjonalną realizację projektów rekrutacyjnych z troską o planetę. Zatrudniamy zawodowo pracowników w obszarze leasingu oraz outsourcingu, jak również wspieramy partnerów biznesowych w rekrutacjach. Jesteśmy przekonani, że profesjonalizm i zrównoważony rozwój mogą i powinny iść ze sobą w parze, tworząc lepszą przyszłość dla naszej planety. W ramach społecznej odpowiedzialności biznesowej (CSR) pragniemy stać się pionierem i przykładem dla innych agencji pracy tymczasowej, w tworzeniu zielonych miejsc pracy, gdzie harmonia między pracownikiem, a pracodawcą jest kluczem do sukcesu. Widzimy przyszłość, w której nasz ekosystem pracowników i pracodawców współtworzy zrównoważoną, inspirującą przestrzeń zawodową.

Grupa Ecojob

Jesteśmy międzynarodową agencją z polskim kapitałem. Zapewniamy pracowników z Polski, Europy Wschodniej, Azji, Indii oraz Ameryki. Wspieramy naszych partnerów biznesowych w dostarczeniu im wykwalifikowanych kandydatów z różnych branż.

Działamy jako:

Ecojob Emploi
Francja
AX Job UG
Niemcy
Axialus S.A.
Belgia
Ecojob Sp. z o.o.
Polska

Nasza misja

Misją Ecojob jest zatrudnienie zawodowo pracowników z jednoczesną troską o planetę. Tworzenie zrównoważonych miejsc pracy, w których pracownicy i pracodawcy są zmotywowani do działania na rzecz ochrony  środowiska naturalnego. Dążymy do budowania świadomej społeczności pracowników i pracodawców.

Zachęcamy kandydatów i partnerów biznesowych do podejmowania działań proekologicznych zarówno w miejscu pracy, jak i poza nią. Każde zatrudnienie w naszej agencji to szansa na zdobycie doświadczenia oraz rozwój swojej kariery zawodowej z aktywnym udziałem w trosce o naszą planetę.

Działamy w stylu ECO

W naszej wizji chcemy podkreślić nasze związki z przyrodą i potrzebę dbania o nią. Wierzymy, że niszcząc naturalne środowisko niszczymy sami siebie. Ochrona środowiska i praca zgodna z jej prawami to nasza misja. Dbamy o to, by nasi pracownicy czuli odpowiedzialność za czystość wokół siebie, dbanie o zasoby przyrody, racjonalne wykorzystywanie energii. Wspieramy działania proekologiczne. Chcemy tworzyć niezagrażające zdrowiu i życiu warunki pracy. Unikamy angażowania się w branże szkodzące środowisku.

Działania proekologiczne

Zatrudniamy zawodowo w trosce o planetę – to nasze hasło przewodnie. Jako agencja żyjemy w ekosystemie łącząc pracowników z pracodawcami. W ramach współpracy z posadzimy.pl obdarowujemy drzewkami nasz zawodowy ekosystem.

Pracuj z nami w stylu Eco!

Każdy partner biznesowy oraz pracownik przy nawiązaniu współpracy z agencją otrzyma drzewko!
Jedno drzewo produkuje w ciągu roku tyle tlenu, ile zużywa człowiek w ciągu 2 lat.
Drzewo w ciągu roku chłodzi powietrze jak 5 klimatyzatorów działających bez przerwy.
Drzewo o wysokości ok. 25 metrów pochłania tyle C02, ile dostarczają dwa gospodarstwa domów jednorodzinnych.

Odwiedź naszego bloga

05 października 2023

Spawacze – skąd brać fachowców?

22 września 2023

10 standardowych pytań od klientów

05 kwietnia 2023

Skąd dzisiaj pozyskać pracownika?