wstecz

O nas

Jesteśmy doświadczoną kadrą, która zdobywała doświadczenie w znanych agencjach pracy tymczasowej w Polsce i poza jej granicami. Łączą nas wspólne pasje i wizja pracy w zgodzie z naturą.

Znamy wartość pracy i pracownika. Rozumiemy potrzeby, minimalizujemy formalności po stronie Klienta. Współpracę opieramy na przejrzystych i transparentnych warunkach. Z równym szacunkiem i zaangażowaniem podchodzimy zarówno do firmy zatrudniającej dziesiątki fachowców, jak i do pojedynczego pracownika, który ceni swój czas i swoje umiejętności.

100 +

Zadowolonych
kontrahentów

2mln +

Wypłaconych
wynagrodzeń

500 +

Zatrudnionych
pracowników

Zakres naszych działań

Nasze działania skoncentrowane są na dwóch rynkach: francuskim i polskim, choć nie ograniczamy się – dla nas rynkiem pracy jest cała Europa. Najaktywniej wspieramy branże takie jak budownictwo, rolnictwo, produkcja.

Zatrudniamy także  pracowników z Ukrainy.

Rekrutujemy i zatrudniamy najlepszych fachowców ze znajomością języka, lokalnego rynku i popartymi doświadczeniem i dokumentami umiejętnościami.

Działamy w stylu ECO

W naszej wizji chcemy podkreślić nasze związki z przyrodą i potrzebę dbania o nią. Wierzymy, że niszcząc naturalne środowisko niszczymy sami siebie. Ochrona środowiska i praca zgodna z jej prawami to nasza misja. Dbamy o to, by nasi pracownicy czuli odpowiedzialność za czystość wokół siebie, dbanie o zasoby przyrody, racjonalne wykorzystywanie energii.
Wspieramy działania proekologiczne.

Chcemy tworzyć niezagrażające zdrowiu i życiu warunki pracy. Unikamy angażowania się w branże szkodzące środowisku.

Gwarantujemy

Przejrzyste

i precyzyjne umowy

Ciągłość opieki i relacji

zarówno w kraju

jak i podczas

zagranicznego kontraktu

Maksymalne możliwe

do uzyskania warunki

płacowe i socjalne

Pomoc i wsparcie