Mamy dla Ciebie wymarzoną pracę!

Szukasz pracy na już w Polsce lub za granicą?
Sprawdź – codziennie nowe oferty pracy.
Szybkość działania to nasza specjalność.
Pomożemy znaleźć Ci pracę w Polsce, Francji, Belgii lub Niemczech.
Zapewniamy w 100% legalne zatrudnienie.

Szukasz pracy?
Zacznij z nami!

Codziennie nowe oferty pracy w Polsce i za granicą! Posiadamy ponad 12letnie doświadczenie w rekrutacji oraz doradztwie personalnym. Poprowadzimy Ciebie przez proces rekrutacji po zatrudnienie. Z nami zatrudnienie będzie proste i bezpieczne, a wyjazd za granicę obejdzie się bez stresu.

Zyskujesz wsparcie

Grono naszych ekspertów, jest do Twojej dyspozycji. Wierzymy, że dobrze zaopiekowany pracownik oraz jasne i przejrzyste zasady współpracy dają szansę, na długą i owocną współprace.  W każdej chwili możesz skontaktować się z naszym działem rekrutacji w sprawie ofert pracy, a w momencie zatrudnienia przeprowadzimy Ciebie przez wszystkie etapy administracji. Organizujemy przejazdy na kontrakty, zapewniamy zakwaterowanie oraz opiekuna projektu. W sytuacjach nagłych wypadków zapewniamy wsparcie i pomoc.

Legalne zatrudnienie

Zatrudniamy wszystkich pracowników w 100% legalnie. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników. Działamy wyłącznie w oparciu o umowy zgodnie z przepisami. Zapewniamy czasowe wynagrodzenia. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie analizując jego sytuację pobytową oraz legalizacyjną w Polsce.

Oszczędzasz
czas i pieniądze

Szybki proces rekrutacyjny oraz decyzyjny, jasne zasady zatrudnienia, bezpieczne kontrakty to wszystko wpływa na Twoje oszczędności. Wszystkie oferty, które proponujemy kandydatom są przez nas weryfikowane. Dzięki współpracy z agencją pomagamy Ci w logistyce przyjazdu na projekt do konkretnego kraju, zapewniamy zakwaterowanie oraz opiekuna, komunikującego się w języku obcym. Wyjeżdżając za granicę zarabiasz znacznie więcej, niż w kraju.

Etapy rekrutacji

phone_in_talk

1. Wstępna
rozmowa
Wybierz jedną z ofert dla siebie lub wyślij nam swoje CV. Po analizie Twojego zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz rekruter i zada kilka ogólnych pytań dotyczących Twojego doświadczenia zawodowego.

contact_emergency

2. Rozmowa kwalifikacyjna
Nasz rekruter w trakcie rozmowy (stacjonarnie lub online) dopyta się o przebieg Twojej pracy, zaprezentuje Ci ofertę pracy, opowie o pracy i projekcie, na który potencjalnie możesz zostać zatrudniony.

summarize

3. Analiza
dokumentów
Rekruterzy przeanalizują Twoją sytuację pobytową, legalizacyjną lub możliwość wyjazdu za granicę, jeżeli będzie wymagała tego rekrutacja przeanalizujemy Twoje kursy, certyfikaty etc.

drive_folder_upload

4. Rekomendacja
kandydatów do klienta
Po przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych i wyborze kandydatów, agencja przygotowuje profil osobowościowy kandydata i go rekomenduje klientowi.

groups_2

5. Decyzja
Po wyborze i akceptacji kandydatów, agencja przygotuje Ciebie do zatrudnienia. Przeprowadzimy Ciebie przez proces podpisania umowy, pomożemy Ci w organizacji przyjazdu na kontrakt, zapewnimy zakwaterowanie oraz opiekuna.

Grupa Ecojob

Jesteśmy międzynarodową agencją z polskim kapitałem. Zapewniamy pracowników z Polski, Europy Wschodniej, Azji, Indii oraz Ameryki. Wspieramy naszych partnerów biznesowych w dostarczeniu im wykwalifikowanych kandydatów z różnych branż.

Działamy jako:

Ecojob Emploi
Francja
AX Job UG
Niemcy
Axialus S.A.
Belgia
Ecojob Sp. z o.o.
Polska

Opinie pracowników

Odwiedź naszego bloga

05 października 2023

Spawacze – skąd brać fachowców?

22 września 2023

10 standardowych pytań od klientów

05 kwietnia 2023

Skąd dzisiaj pozyskać pracownika?

Skontaktuj się z nami!

Wybierz preferowany sposób kontaktu.

    Ecojob Sp. z o.o.

    Agencja pracy tymczasowej i stałej
    phone_iphone