O nas

EcoJob

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlify  również w innych agencjach pracy tymczasowej. Połączyły nas wspólne pasje takie jak: ochrona środowiska, aktywny wypoczynek na łonie przyrody, zdrowa i zgodna z naturą dieta, życie w oparciu o prawa natury. Jednak nikomu nie narzucamy naszych wartości. W pracy po pierwsze chcemy być jak najbardziej przydatni naszym klientom i jak najlepiej spełniać ich oczekiwania. Nie ma dla nas nieważnego klienta. Z takim samym szacunkiem podchodzimy do firmy, która oferuje nam duże zlecenie jak i dla pojedynczego pracownika, która oferuje swój czas i swoje umiejętności.

Nasza Agencja ma świeże i odmienne spojrzenie na współpracę. Powinna być tym co Państwo szukają. Zrozumienie potrzeb, współpraca bez stresów oparta na poznaniu i zainteresowaniu prowadzonej przez Klienta działalności tak, aby zminimalizować czas potrzebny na żmudne procedury, wyjaśniania i uzgodnienia.

Nasi pracownicy otrzymują szeroką informację nt. dbania o środowisko, segregacji śmieci, specjalnego traktowania odpadów poprzemysłowych, które mogą być potencjalnie niebezpieczne. Traktowania środowiska, jako wspólnego dobra. Są uczuleni na przejawy degradacji, niszczenia i zaśmiecania środowiska, w którym żyją.

Zatrudniamy w stylu ECO!

Wizja

W naszej wizji chcemy podkreślić nasze związki z przyrodą. Potrzebę dbania o nią. Uważamy że, nie jest to koniunkturalny gest czy kaprys, lecz taki jest warunek naszego przeżycia. Jesteśmy głęboko przekonani, że bez symbiozy z naturą nie da się godnie żyć.

Niszcząc przyrodę niszczymy sami siebie. Stąd w codziennym, szarym biznesie chcemy o tym mówić. Ochrona środowiska i praca zgodna z jej prawami to nasza misja. Nie da się zmienić świata przez gwałtowne rewolucje. My stawiamy na ewolucję, tak jak przyroda krok po kroku. Dzisiaj jesteśmy na etapie budzenia świadomości. Dlatego nasi pracownicy wiedzą, że czystość wokół siebie, dbanie o zasoby przyrody, racjonalne wykorzystywanie energii jest powinnością każdego z nas. W naszych dążeniach chcemy tworzyć godne, bez wykorzystywania pracowników miejsca pracy. Będziemy się opierać o przejrzyste i transparentne warunki współpracy. Wspieramy działania proekologiczne.

Chcemy tworzyć niezagrażające zdrowiu i życiu warunki pracy naszym pracownikom. Unikamy angażowania się w branże szkodzące środowisku.

Zapewniamy

Przejrzyste i precyzyjne umowy

Ciągłość opieki i relacji zarówno w kraju jak i na zagranicznym kontrakcie

Maksymalnie możliwe do uzyskania warunki płacowe i socjalne

Pomoc i wsparcie

Obszar działania

W naszych działaniach nie ograniczamy się do Polski. Nasi klienci mogą pochodzić z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech, Francji, Belgii etc.

Nie mamy branżowego podziału. Szukamy pracy dla każdego Pracownika, w miejscach dla niego najbardziej odpowiadających. Blisko Domu komfort i wygoda. Daleko, z pracą lepiej płatną i z możliwością nabycia doświadczenia i nauki w warunkach odmiennych od polskich.

Dla nas rynkiem pracy jest cała Europa. Wektory naszych działań skierowane są zarówno na zewnątrz Polski jak i do środka. Nasi polscy klienci coraz częściej pytają o fachowców z Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii. Ruch jest dwustronny. Dla polskich firm jest coraz bardziej oczywiste, że jeżeli chcą zaistnieć na rynku globalnym muszą mieć międzynarodową załogę. My w tym pomagamy, znajdujemy  najlepszych fachowców z wymaganym określonym językiem, znajomością lokalnego rynku i specyficznymi umiejętnościami.

Sprawdź nas

Sprawdź nas – zostaw swoje dane a wcześniej czy później dostaniesz od nas ofertę. Zadzwonimy.

EcoJob

Kontakt